Konzultace a koučink
Metodou J·I·H®

O metodě J.I.H®

Jasné Informace Hned - emočním naciťováním.

Základním stavebním kamenem této metody je koučovo vnímání a cítění.

Při sezení pracujeme s emoceni - ať už vyjevenými či potlačenými, vědomými či nevědomými.
Kouč vnímá i ty nejjemnější odchylky a nuance a pracuje s nimi.
Cílem je váš nový náhled na řešenou problematiku a vaše nasměrování k možnému řešení.
Konečná rozhodnutí však vždy zůstávají na vás!

 

Metoda J.I.H® vás dokáže zbavit všeho, co vás tíží,
abyste mohli svůj život žít v lehkosti
.
Najděte sebe!

Jak vám mohu pomoci?

 • Zdraví
  Stalo se vám někdy, že jste byli u doktora a ten vám řekl, že jste dokonale zdraví, ale vy jste věděli, že to tak není? Že máte bolesti a obtíže a nevíte proč? Zdraví je s naším duševním stavem spjato dokonce víc, než bychom si mysleli. Dokonce i dnešní medicína zná označení psychosomatické nemoci.
 • Vztahy
  Vztahy jsou alfou a omegou našeho žití. Každý den potkáváme desítky lidí. S některými se nedostaneme do kontaktu vůbec, ale s některými vycházet buď chceme nebo dokonce musíme. Ať už jde o vztahy partnerské, rodinné či pracovní. Nenechte se ovlivňovat tím, čím nemusíte - uvedeme spolu vaše vztahy na pravou míru.
 • Změny v životě
  Čeká vás změna, máte z ní strach a nevíte, jak jí uchopit? Ať už je to změna v zaběhnuté práci či nástup do nového zaměstnání nebo změna v partnerském vztahu. Něco končí a něco začíná. Nemusíte na to být sami.
 • Práce
  V práci trávíme většinu našeho dne. Proto je důležité, jak se v ní cítíme. Není všechno tak, jak byste chtěli? Vždy máte na výběr - můžete změnit svůj postoj k dané situaci nebo ze situace odejít. Práce by vás měla především bavit a naplňovat. Když ani to ne, tak by vám alespoň neměla ubližovat.
 • Osobní rozvoj
  Máte své krásné vize, cíl a směr, jen vás v nich něco brzdí? Ovládá vás strach a zachvacuje panika? Tyto pocitu tu nemají co dělat. Nenechte se brzdit a omezovat pochybnostmi. Společně se podíváme na vaše projekty a nastavíme jim odrazový můstek. To platí jak pro nové, tak pro stávající projekty.
 • Neopodstatněné nepohodlí
  Cítíte, že to není ono? Že chcete od života něco víc, než jen to, co žijete teď? Jste nespokojení a nevíte proč? I na to se můžeme zaměřit a rozkrýt, co vám brání ve štěstí.

Jak sezení probíhá?

 Nejdříve si popovídáme o vašem problému - co vás ke mně přivádí?
Pak následuje metoda J·I·H® v praxi. :-)

Mým úkolem je najít příčinu vašeho nepohodlí a odstranit ji na energetické úrovni.
V praxi to vypadá tak, že v dané oblasti začínáte s čistou stránkou.
Všechny kaňky, které se na vaší stránce nacházely, jsou pryč. Teď je na vás, jak nový list popíšete.

Stav po koučinku se projevuje pocitem klidu a uvědomění si sebe sama.
Klient se může nezávisle na předchozích zkušenostech rozhodnout, jaké další kroky podnikne.
K tomu patří i následná péče ve formě konzultací po telefonu či sms.

 Konzultace se mnou vám dá nový náhled na váš život.

Pokud cítíte, že jste „na mrtvém bodě“,
sezení je ideální příležitost, jak vše opět rozpohybovat!

Vícen informací na stránkách metodajih.cz.

Cena za sezení

0
koučink v trvání 60 min a následné konzultace
0
konzultace v trvání do 30 minut

Koučink a konzultace na dálku

Metoda J·I·H® není omezená fyzickým setkáním a sezením jeden na jednoho.
Konzultace a koučink na dálku mohou být telefonické, nebo online.

Reference

Na doporučení kamarádky jsem požádala v listopadu 2015 Kláru o konzultaci. Kláru osobně znám, ale z jiného oboru její činnosti, a protože je velmi milá, věřila jsem, že sezení s ní bude dobré. Moje předchozí zkušenosti s terapiemi však nebyly vždy pozitivní, tak jsem byla spíš rezervovaná a příliš jsem neočekávala. Sezení s Klárou mě však velmi příjemně překvapilo. Klára byla věcná, nezaujatá a probraly jsme několik oblastí. Přesto, že jsme probíraly věci, které mě dlouhodobě trápí, velmi mi vyhovovalo, že sezení nebylo emotivně bouřlivé a přesto přineslo "vyčištění" a zklidnění. Po druhé konzultaci došlo k odeznění problémů. Oceňuji na Kláře její klidný a profesionální přístup a věřím, že pomůže řadě lidí, tak jako mě.
Marie P.
Při prvním setkání na mě velice zapůsobil první dojem. Klárka je nesmírně usměvavá,pozitivně naladěná slečna. V počátku jsem byla v rozpacích mluvit o svém trápení, během malé chviličky se mé obavy rozplynuly. Při terapii jsem se s Klárkou pohybovala v různé časové linii a postupně Klárka odkrývala mé problémy, pocity,vztahy v rodině, manželství, práci. Negativní energie , kterou jsem načetla od jiných lidí postupně mizela a já se cítila veselejší,nepřemýšlela jsem již tolik co vše jsem mohla změnit k lepšímu nestála jsem jen na místě a můj život nabral jiný směr S každou další terapií jsem se cítila po psychické stránce mnohem lépe. Terapie mě hodně pomohla a dnes jsem veselejší a optimističtější. Chtěla bych touto cestou Klárce poděkovat za pozitivní změny, které jsem s každou další terapií pociťovala.
Edita E.
Můj život je plný přemýšlení... Nedokážu vypnout mozek,neustále přemýšlím,zatěžuji se okolnostmi a dalo by se říct,že se často dost trápím. Vůči všem terapiim, sezením a odblokovanim jsem skepticka. Podstoupila jsem jich už hodně,ale vždycky to bylo marne. Když mi Klára nabídla svou službu,neměla jsem velká očekávání. Avšak opak byl pravdou... Už od počátečních chvil jsem pociťovala,že Klára umí "uhodit hřebíček na hlavičku". Kladla mi otázky,které měly smysl a při odpovídani na ně jsem cítila obrovskou úlevu. Klára mi moc pomohla. Jednak jsem přestala mít strach o problémech mluvit a pak jsem si také dokázala uvědomit,o čem vlastně má cenu přemýšlet a na jaké myšlenky je můj život až příliš krátký. Děkuji.
Silvie V.