Práce s energií a kosmetika?

Je možné zkombinovat metodu osobního rozvoje s nějakými produkty? Jak by to mělo fungovat a je to vůbec možné? O tom je dnešní článek.

Metoda JIH, Jasné Informace Hned, emočním naciťováním.

Tato tři písmenka provází můj život na každém kroku. Ať už řeším práci, vztahy, peníze nebo zdraví. Všechno je to provázané a hlavní roli v tom hrají  P O C I T Y a  M Y Š L E N K Y.

Je důležité, na kolik se vnímáme/cítíme a jak přemýšlíme. Jednáme navykle, tak jak chtějí ostatní nebo tak, jak chceme my sami? Uvědomujeme si vůbec vlastní pocity? Nebo nám na ně ve shonu současného života nezbývá čas?

tiande a jih
Z počátku to může být náročné, ale vyplatí se to. Jakmile rozpoznáte svou náladu, otevře se vám skvělá možnost. A to možnost změny.

Nicméně když nevíte, kde se právě nacházíte (nevnímáte své pocity), tak ani nemůžete vědět, kam se posunout.

Říkáte si, jak s tímhle souvisí TianDe??

Jednoduše!

Znáte stav, kdy vám hlava nedá spát a kdy na vás neustále chrlí myšlenky? Nemůžete kvůli tomu usnout, nejde to vypnout. Unavuje vás to a pořád se vás to drží i přes všechny vaše pokusy?

Tak přesně v tuto chvíli sáhnete po TianDe.

Kromě toho, že jde o kosmeceutiku (přípravky mají vyšší obsah účinných látek než kosmetika), tak základ receptur je v čínské, altajské a tibetské medicíně. Často jsou obsaženy i éterické oleje.

Co to znamená?

Sama mám vyzkoušené, že když potřebuji uvolnit, je skvělé si dát peeling s tělovou solí nebo koupel nohou. Sůl krásně stáhne únavu, vše odplaví.  Také dodá novou energii a osvěží. Díky peelingu se zbavíte nejen únavy, ale i šupinek z vašeho těla. Na dotek bude krásně sametové.

Uvolnit hlavu, prosím!

Tělo už jsme zbavili napětí a zrelaxovali ho. Stejně tak když cítím utaženou hlavu z neustálého přemýšlení, pomohou mi fytonáplasti. Sahám po té, která mi zrovna nejvíc voní. Lepím vzadu na krk, na trapézy nebo tam, kde jsou svaly ztuhlé a často i na kříž.

Náplasti wellnessuvolňují a jemně detoxikují. Fungují na principu suché kapačky. Bylinky tak proniknou přesně tam, kam mají a udělají svou práci. Přesně to je moudrost čínské medicíny v recepturách.

V kombinaci s bylinkovými gely Ortophyt a Slaviton je to jasná úleva. Gely pomohou rozvést uvolněnou energii a zchladit nebo prohřát podle potřeby.

Růžovou vynechejte.

Když vnímáte energie a pocity, je pro vás lehké sáhnout po tom, co vám pomůže a uleví. Někdy mi chvíli trvá, než mi dojde, že mám skvělé pomocníky. Jakmile je použiju, jsem vděčná, že nemusím sahat po růžové pilulce… Pojďme ještě dál.

I vložka umí divy.

Bylinkové intimkyTianDe není ve finále vůbec o kosmetice. Je o úlevě, pomoci a hýčkání se. Když máte málo energie, cítíte se mimo sebe, nebo chcete prostě jen komfort (a jste žena :D), sáhněte po intimkách. Ideálně Energie života nebo Jemná péče.

Jsou to bylinkové vložky, které se dávají na 24 hodin. Jsou v nich přímo byliny nebo jejich extrakty. Přes sliznice pronikají rychle do těla a tím také rozhýbou naši energii.

Někdo po nich vytřídí šatník a uklidí celý dům, na někoho mohou být „moc silné“ a někdo je naopak nepociťuje vůbec. I to je o nastavení naší hlavy a našem přístupu k životu.

I takhle to může probíhat:

>>> Máte v životě situaci, která vám nevyhovuje, ale nechcete ji měnit? Vložka vás „nakopne“.
>>> Jste „motorová myš“ a chcete zvládnout všechno hned, nejlépe na 150 %? Nejspíš se uklidníte, nebo budete mít potřebu jít si lehnout.
>>> Vnímáte se, žijete podle sebe, děláte potřebné kroky? Možná bylinky ani nepocítíte.
>>> Nechcete připustit, že je ve vašem životě potřeba něco změnit? Asi budete muset intimku vyndat dříve.

Pořád máte pocit, že spolu energie a TianDe nesouvisí?

Myslím si, že pokud by to tak nebylo, ani by se nám, „jižanům“ do života nedostalo. Zákon přitažlivosti je spolehlivý a podobné přeci přitahuje podobné.

Osobně jsem se do produktů zamilovala hned a věřte, že kosmetika na obličej byla až třešnička na dortu.

Řešíte ve svém životě zdraví, potřebujete nasměrovat nebo poposunout v rozhodnutí?

Ozvěte se, určitě spolu najdeme řešení. Někdy je potřeba se na problém podívat nezaujatě, shora, a řešení se objeví. Nápravu můžeme podpořit i bylinkami z TianDe.

Krásné dny přeje

Klára

Klára Doležalová

Klára je certifikovanou terapeutkou Metody JIH®, lektorkou projektu Škola života a CPT-M: Cvičení přirozeností těla a mysli. Ze svých vlastních projektů se věnuje bytí v přítomnosti a uvádění života do lehkosti - u sebe i svých klientů. :-) #PřítomnéBytí

Komentáře

  • Nejnovější příspěvky

  • Archiv

  • Autorka článků

  • Přítomné kartičky – dárek pro vás.

    Létají vám myšlenky všude možně a nedaří se vám je zkrotit? Přítomné kartičky vás pomohou vrátit do »TADY & TEĎ«.

  • Prohlédněte si katalog TianDe.

    Kosmeceutika a produkty pro zdraví podle tradiční čínské medicíny. Prohlédněte si v katalogu všechny produkty.